Bize Ulaşın: +90 212 296 07 97 | info@kargisan.com.tr

 

Kargisan, profesyonel terzi olan Halil Şahin tarafından 1982’de kurulmuştur. Terzihaneden sanayileşmeye doğru çıktığımız bu serüvende üretim bantlarımızı günümüz teknolojisi ile desteklerken, sanatımızı terzihanemizden geleceğe taşımayı hedef edindik. 

Bugün Kargisan, Karabük’te bulunan 6000m²‘lik fabrikasında, yaklaşık 250 personeli ile çok çeşitli dokuma bayan konfeksiyonu üretmektedir.

Kurulduğu günden bu yana, emin adımlarla büyüyen Kargisan, ürün kalite standardını arttıran teknoloji yatırımlarını doğru zamanda ve doğru şekilde devamlı olarak yaparak verimli ve standardı yüksek üretim yapmaktadır. 

‘Endüstriyel Terzilik’ sloganı ile yola çıkan kardeş firma ATASER, İstanbul’da bulunan ofisi ile müşterilerine doğrudan servis vermektedir. Farklı koleksiyonların tasarımdan başlayarak sevkiyata kadar uzanan üretim sürecinde koordinasyonu sağlamaktadır. 

Kargisan’ın yıllık kapasitesi 150.000 adet civarında olup, model işçiliğine göre değişkenlik göstermektedir. FF ve CMT çalışma şekilleri ile ağırlıklı olarak İngiltere pazarına üretim yapmaktadır. 

Kalite Yönetim Sistemi ve Sürdürülebilirlik anlayışı sayesinde sadece kendi ülkesinde değil, uluslararası platformda talepleri karşılayan  bir işletme olan Kargisan çevreye ve insana duyarlı yaklaşımı ile yarınları aydınlatmayı hedef edinmiştir.